درباره ما | باران پک

درباره ما

گروه تبلیغاتی باران پک کار خود را بر اساس نواندیشی بازنگری و جستجوی عملکرد‌های اجرای تحول گرا آغاز کرده و قادر به تولید کلیه نیاز‌های تبلیغاتی برای تمام کسانی است که خواهان ورود به دنیای نوین در حوزه‌های گوناگون در صنعت و تجارت هستند.

سابقه فعالیت باران پک به سال 1377 برمی‌گردد، درجایی که یک جوان خلاق و عاشق کار چاپ (حمید رضوی) با هدف ساخت مجموعه‌ای قابل اعتماد در آینده، شروع به فعالیت در این زمینه شروع به کار کرد و همواره تمام سعی و تلاش خود را جهت رضایت مشتری و بهبود ارائه خدمات به کار برده است. امروزه، پس از 21 سال، این مجموعه جزو با تجربه های این صنف به حساب می‌آید و با انجام هزاران پروژه تبلیغاتی و تولید ساک دستی با بهترین کیفیت و جلب رضایت بیش از 95 درصدی مشتریان و همکاران گرامی می‌باشد و با در اختیار داشتن چاپخانه اختصاصی و سیستم خدمات پس از چاپ حرفه‌ای، قیمت نهایی را با حداقل سود ممکن اما با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
باران پک با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با استفاده از بهترین مواد اولیه و تنوع در تولید ساک دستی، این آمادگی را دارد تا به شما عزیزان خدمات تولید چاپ و ساخت انواع ساک دستی تبلیغاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را ارائه کند.

برخی از خدمات و محصولات که به صورت تخصصی در باران پک به مشتریان ارائه میگردد به شرح زیر می‌باشد:

  • چاپ و تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی (گلاسه، کرافت، تحریر، سوزنی، برزنتی، متقال و...)
  • چاپ و تولید انواع جعبه لمینتی و سخت، لیبل، برچسب، کارتن
  • چاپ و تولید انواع ست اداری شامل انواع کارت ویزیت، سربرگ، پاکت، فاکتور
  • چاپ و تولید انواع کاتالوگ، بروشور، فولدر و پوستر در ابعاد و اشکال متنوع
  • چاپ و تولید انواع بند ساک دستی (ساده، پیچ، زنبوری، کنفی، دسته کاغذی، ترویرا و روبان)

باران پک کلیه موارد فوق و هر نوع محصول چاپی دیگر را اعم از فانتزی و معمولی، پرتیراژ و کم تیراژ را با انواع روکش‌ها و طرح‌های متداول و ویژه، با بهترین کیفیت در اسرع وقت ارائه می‌نماید.